Правила прийому до ДНЗ

/Files/images/laskavo_prosumo.jpg

ШАНОВНІ БАТЬКИ

доводимо до вашого відома, що:

Відповідно до наказів:
Департаменту освіти Харківської міської ради від 05.08.2013 №139 ''Про організацію роботи установ та закладів освіти міста в Інформаційній системі управління освітою (ІСУО) ;
Департаменту освіти Харківської міської ради від 15.08.2013 №142 ''Про затвердження Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади міста Харкова'';
(накази дивитуся тут)

З вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів району. Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.

Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється на сайті «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.
Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади м. Харкова заявником мають бути надані наступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України):Про дитину:

Прізвище, ім’я, по батькові.
Дата народження.
Дошкільний навчальний заклад, який обрали батьки або особи, які їх замінюють.
Бажаний рік для зарахування дитини до ДНЗ.
Адреса проживання.
Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.
Інформація про наявність встановлених пільг.Про батьків:
Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.
Адреса зареєстрованого місця постійного проживання.
Контактні дані (телефон, електронна адреса).
Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо).Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.

Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до районного реєстратора з оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви сканкопії зазначених документів. Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється районним реєстратором.

Заявник має можливість обрати лише один дошкільний навчальний заклад для реєстрації своєї дитини. Якщо заявлена дитина вже зареєстрована в Реєстрі – відмова у реєстрації надається заявнику автоматично.
Вилучення відомостей про дитину здійснюється:
Особисто заявником, за його власним бажанням, при цьому причиною відхилення заявки буде визначено «Відхилено автором заявки».
На підставі наказу про зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.
У разі порушення термінів подачі заяви на зарахування до дошкільного навчального закладу та переліку документів.
У разі відсутності документів, які підтверджують пільги.
У разі фальсифікації персональних даних в заявці.
Видача направлень:
При вивільненні місця у дошкільному навчальному закладі районний реєстратор друкує Направлення першій дитині відповідного віку в Реєстрі цього дитячого садка та змінює статус заявки у картці дитини на «Видано направлення», при цьому батьки дитини, або особи, які їх замінюють, отримують відповідне повідомлення на заявлену ними електронну адресу.

По отриманні повідомлення про зміну статусу заявки у картці дитини на «Видано направлення» заявник (з числа батьків або осіб, які їх замінюють) повинен упродовж 05 робочих днів звернутись до районного реєстратора для отримання Направлення до дошкільного навчального закладу. Після видачі Направлення батькам або особам, які їх замінюють, районний реєстратор змінює статус заявки на «Отримано направлення».
Документи, які необхідні для зарахування дитини:

У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 30 календарних днів подати завідувачу дошкільного навчального закладу окрім Направлення у даний дошкільний навчальний заклад, виданого районним реєстратором, усі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами):

Прийом дітей до комунальних дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу (санаторних та спеціальних) здійснюється відповідно до п. 6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад» за наявності всіх обов'язкових документів та висновку психолого-медико-педагогічної консультації або медичний висновок лікувально-контрольної комісії територіального лікувально-профілактичного закладу за умови попереднього внесення дитини до Реєстру.
Для зарахування дитини батькам необхідно надати такі документи:

Батькам необхідно:
1. Заповнити заяву, щодо зарахування дитини в дитячий садок.
2. Надати копію свідоцтва про народження дитини.
3. Надати медичній сестрі дитячого садочка: індивідуальну медичну картку дитини,прививочний лист або форма 063. та довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення
4. Заповнити всі необхідні анкети, внести повністю всю необхідну інформацію про особливості харчування та життедіяльності дитини, особливості характеру та інше для ознайомлення вихователя з інформацією перед тим, як дитина потрапить у групу.
5. Ознайомитися із пам’яткою для батьків у нашому садочку.
6. Познайомитися із майбутнім вихователем вашої дитини та отримати консультацію про особливості періода адаптації дитини до дитячого садочка.
7. Згідно із списком необхідних речей, до кожної вікової групи зібрати дитину до садочка.

Територія обслуговування

Межі територій обслуговування закріплені за закладом освіти № 320

Вул. Башкірська; пров. Башкірський; пров. Ізумрудний; вул..Юнатів; Вул. Іжевська; пров. Тихий; вул.. Небоженко; вул.. Магістральна; вул.. та в’їзд Остапа Вишні; вул.. Земовська; пров. Земівський; вул.. та пров. Труда; пров. Пластичний; пров. Муратовський - № № 1,2; вул. Ігоря Муратова (крім № 26,28,30); вул.. Золочівська - № № 1-11,8,12,13,14,15,16,17,17-А,17-Б,18; вул.. Старопрудна - № № 1,3,4,5,6,8,10,12,14;

вул. С. Борзенка - № № -2,9,10,11,12,13,13/1,20; проспект Слави - № № 7,9,11; вул.. Полтавський шлях - № 198 і вище; в’їзд Полтавський шлях; вул.. Огаревського - № № 1-14,16,16-А,16-Б; вул.. Докучаєва; пров. Докучаєва; в’їзд Докучаєва; вул.. Новочеркаська; пров. Новочеркаський; вул.. Нарвська; вул.. Залютинська - № № 2,25-А,25-Б,19/2, пров. Залютинський; в’їзд Залютинський; вул.. Ініціативна – (непарна сторона); вул.. Щаслива - № № 20,21 та приватний сектор, вул.. Спортивна.

/Files/images/0_3a3a9_eaec0e94_l.png

Кiлькiсть переглядiв: 125